Uroda

Przygotowujesz formę na lato? Zobacz, w jaki sposób!

Posiadanie szczupłej sylwetki to utopia dużej grupy osób, niemniej jednak nie każdy ma okazję sobie pozwolić na trzymanie się rygoru treningowo dietetycznego. Niekiedy nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, wyniki nie są do końca zadowalające.Alternatywą dla ćwiczeń oraz diety jest liposukcja kawitacyjna, która zezwala na miejscowe pozbycie się tkanki tłuszczowej z ciała. W schematycznej wersji wykonuje się ją przez dość inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, niemniej jednak dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii można to zrobić trochę mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, czyli wykonywana przy wsparciu ultradźwięków jest o wiele bardziej pewna dla organizmu ludzkiego, a również daje bardzo porywające rezultaty.

Jak działa liposukcja ultradźwiękowa?

Tradycyjna liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu ludzkiego, bo wymaga zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja ultradźwiękami różni się od niej diametralnie, gdyż tkanka tłuszczowa jest wydalana z organizmu w względnie naturalny sposób. Cały zabieg polega na tym, iż przy pomocy specjalistycznych urządzeń aktywizuje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to poprzez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Przez to metabolizm komórek tłuszczowych zaczyna przebiegać o wiele prędzej i jednostki tłuszczu są wydalane z organizmu. Dużą zaletą tej metody jest to, iż tak samo, jak w wypadku tradycyjnej liposukcji można zrealizować zabieg miejscowo. Świadczy to, iż jest to metoda dla osób, które chcą zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a także dla osób, które mają kłopot z konkretną partią, na jakiej zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Może to być na przykład brzuch, pośladki bądź nogi. Sam zabieg jest wybitnie bezpieczny, a wyniki zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Osoby obawiające się skomplikowanych operacji mogą odetchnąć z ulgą, gdyż zabieg jest bezbolesny oraz trwa zaledwie około 30 minut. W zależności od pragnień wolno przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w blisko miesięcznych odstępach czasowych.

Jakim sposobem spowodować, aby ciało wyglądało lepiej?
Po serii zabiegów liposukcji należałoby również zadbać o wygląd poprzez opalanie natryskowe. Jest to profesjonalny sposób, ażeby naświetlić szczupłe ciało. To naturalnie dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na bardziej wyrzeźbione, a całe ciało wydaje się smuklejsze oraz bardziej wysportowane. Jeżeli będzie problem ze słońcem, należałoby skorzystać z opalania natryskowego, jakie można przeprowadzić o jakiejkolwiek porze roku.
Gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty liposukcji ultradźwiękami, a też innych zabiegów modelujących sylwetkę, takich jak opalanie natryskowe lub ewentualnie trening z elektrostymulacją. Oferujemy też o wiele więcej zabiegów modelujących sylwetkę, a detale można odszukać na naszej oficjalnej domenie. https://studiofigurastalowawola.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *