Rodzina

Dom opieki Warszawa Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

 Rezydencja Milanówek to dom opieki inny aniżeli wszystkie. Został zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet niuans tego miejsca to nie sprawa przypadku, a przemyślanych decyzji. Skonstruowaliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy znajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, profesjonalna załoga pomoże przejść przez ten zagmatwany etap rozstania i zmiany miejsca zamieszkania. Serdeczność i empatia, z jaką jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy oraz złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do wykorzystania seniorów znajdują się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością skonfigurowania własnych mebli. Wolno również skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom opieki Warszawa – Milanówek – z jakiego powodu warto nam zaufać?

Miejsce to w pełni pozbawione jest barier, dopasowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie jedynie cudowni, empatyczni, pomocni opiekunowie, jakkolwiek także wykwalifikowany, profesjonalny zespół lekarzy i pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu medycznego, a też prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię lub rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej dobrego samopoczucia oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez speców, a przełożony kuchni dba, żeby posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki kluczowe, drugie śniadanie oraz podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem i opieką gwarantujemy również różnorodne atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesień życia w rezydencji Milanówek

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest aktywizacja osób starszych. Zajęcia manualne, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru czy kina – czemu nie! Jesteśmy tu, żeby spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Pragniemy, żeby ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych bliskich doświadczeniem miłym oraz ciekawym. To miejsce jest drugim domem dla seniorów, a w domu nie powinno być przeszkód. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w idyllicznej, spokojnej okolicy, otoczona ślicznym parkiem z dostępem do ławeczek, na jakich można odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Obszerna powierzchnia budynku zapewni prywatność podczas wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek dzięki zaangażowaniu oraz przyjazności opiekunów, dominuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem pragnień lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum stolicy kraju, w sąsiedztwie kościoła, szpitala oraz sklepów i punktów usługowych.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *